Wyciskarka Hurom H-AA Alpha – Sprawdź Opinie i Gdzie Kupisz Najtaniej

Wyciskarka HuromWyciskarki marki Hurom cieszą się ogromnym powodzeniem i zaufaniem klientów na całym świecie. Firma ta jest już dostępna na każdym kontynencie i stale ulepsza swoje produkty. Dzięki pracy nad wprowadzeniem kolejnych innowacyjnych rozwiązań technicznych powstała wyciskarka Hurom H-AA Alpha. Model ten łączy w sobie to, co każdy porządny sprzęt powinien mieć – zastosowanie najnowszej technologii oraz piękny design. Sprosta ona oczekiwania nawet najostrzejszego krytyka. Urządzenie to jest uznawane za jedno z najlepszych na rynku ze względu na otrzymywany sok.

Producenci zadbali, aby wyciskarka Hurom stanowiła wzór dla innych firm z tej branży. Dpracowano w niej każdy detal, nie tylko estetyczny, ale przede wszystkich techniczny. Dzięki temu można cieszyć się codziennie świeżym i pełnowartościowym sokiem. Żadna sokowirówka czy blender nie są w stanie dorównać tej wyciskarce. Model H-AA Alpha jest znany z tego, że wykorzystuje maksymalnie każdy owoc czy warzywo, aby uzyskać jak najwięcej pysznego soku.

Czym charakteryzuje się zdrowy sok?

sok pomarańczowyNa początku kilka słów na temat samego soku idealnego. Należy wiedzieć, że zupełnie różną kategorią jest sok taki ze sklepowej półki, zrobiony przez sokowirówkę oraz wyciśnięty przez wyciskarkę. Pierwszy oczywiście nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i dostarczaniem witamin do organizmu. Za to ma w sobie sporo cukru oraz innych niepożądanych składników. Natomiast sokowirówka chociaż bazuje na świeżych produktach i nie zawiera jakichkolwiek ulepszaczy to także nie jest najlepszym rozwiązaniem. Znaczna część tego co najlepsze chociażby w owocach zostaje utlenione w wyniku temperatury oraz metody jaką stosuje się do wytworzenia soku. Natomiast sok wyciśnięty przez wyciskarkę wolnoobrotową, szczególnie marki Hurom, to ideał sam w sobie.

Jak wyciskarka Hurom H-AA Alpha przygotowuje sok?

Wyciskarka H-AA Alpha wyciska sok za pomocą ślimaka, który miażdży surowiec poprzez nacisk z dużą siłą. Jednak największa magia dzieje się potem. Innowacyjność tego modelu polega na użyciu dwóch niezależnych elementów, które pracuje w różnym tempie. Wałek ślimakowy obraca się dosłownie w ślimaczym tempie – 43 obroty na minutę. Co istotne, wykonuje on ruchy zbliżone do ręcznego wyciskania cytrusów przez człowieka. Drugim elementem jest sito pracujące oddzielnie i obracające się zaledwie 17 razy w ciągu minuty. Dzięki temu nie dochodzi do rozerwania komórek surowca i wszystkie drogocenne składniki i enzymy pozostają w soku. Ponadto przy tym wolnym tempie nie dochodzi do podgrzania owoców i warzyw, a więc nie zostają utlenione.

Co również ważne wyciskarka Hurom radzi sobie świetnie z każdym rodzaje, nawet najtwardszym warzywem. Nic nie oprze się sile 150 watowego silnika oraz ślimakowi, który zmiażdży wszystko. Poradzi sobie także z wszelkimi roślinami liściastymi.

Wyciskarka Hurom H-AA Alpha zrobi nie tylko sok

Wyciskarka Hurom H-AA AlphaDobry sprzęt charakteryzuje się wielozadaniowością. Nawet jeśli kupuje się wyciskarkę wyłącznie po to, aby robiła sok, to warto zastanowić się nad jej innym zastosowaniem w kuchni. Taka wielofunkcyjność jest charakterystyczna właśnie dla modelu H-AA Alpha. Jeśli masz ochotę na swoje ulubione lody albo aksamitne smoothie, nie potrzebujesz dodatkowego urządzenia. Wyciskarka Hurom zrobi wszystkie te pyszności sama. Jest to niezwykle praktyczne dla osób, które posiadają niewielkie kuchnie i nie chcą się zagracać jeszcze bardziej. Niewątpliwym bonusem dla wegetarian, ale nie tylko, jest możliwość przygotowywania w tym modelu tofu. Firma dołącza do zestawy także specjalną formę do utworzenia właśnie tofu.

Wyciskarka Hurom H-AA Alpha – Cena

Wysokiej klasy wyciskarki wolnoobrotowe takie jak model H-AA Alpha kosztują tyle co telefon komórkowy. Jednak jej zasadniczą wartością jest 10 letnia gwarancja, której jakikolwiek inny sprzęt nie otrzyma od producenta. Taka wyciskarka to przede wszystkim inwestycja w zdrowie swoje i całej rodziny. Ponadto można dokonać prostej analizy wydatków na zakup soku w sklepie i porównać z kosztem zakupy owoców i warzyw na sok z wyciskarki. Litrowy sok pomarańczowy znanej marki to koszt ponad 5 złotych. Napój ten jest o wiele gorszy jakościowo oraz nie dostarcza organizmowi żadnych składników odżywczych. Natomiast z kilograma pomarańczy, który kosztuje również powyżej 5 złotych otrzymamy litr albo i więcej (zależy od jakości owoców) soku. Ten sok jednak nie tylko będzie smaczny, ale i uzupełni dzienną dawkę witamy C oraz przyniesie szereg korzyści. Jak widać zakup takiej wyciskarki zwróci się jeszcze przed upływem jej gwarancji.

Wyciskarka Hurom H-AA Alpha – Gdzie Opłaca Się Kupić

Wiele firm oferuje produkty marki Hurom, jednak nigdy nie ma się pewności czy dany sprzedawca jest uczciwy. Taką gwarancję może dać jedynie sama firma. Dlatego należy dokonywać zakupu wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców. Ponadto takie podmioty udzielają wielu rabatów na zakupiony sprzęt. Dzięki wytyczaniu przez firmę wysokich standardów dla swoich partnerów biznesowych zawsze można liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Wyciskarka Hurom H-AA Alpha – Opinie Użytkowników

Informacje od producenta są bardzo istotne, szczególnie te dotyczące kwestii technicznych. Jednak najbardziej użyteczne i szczere opinie pochodzą od użytkowników danego produktu. Poniżej trzy komentarze osób, które korzystają z modelu H-AA Alpha na co dzień znalezione na jednym z forów Internetowym.

Pan Olaf z Warszawy napisał

„Moja wyciskarka Hurom to najlepsza inwestycja jakiej dokonałem. Dzięki niej codziennie piję świeżo wyciskany sok, który daje mi siłę na cały dzień. Radzi sobie z każdym owocem, warzywem oraz liśćmi szpinaku. Poza tym, gdy zapraszam swoich znajomych to zawsze największą furorę robią lody, które w prosty sposób przygotowuję z pomocą wyciskarki.”

Pani Patrycja z Tarnobrzegu napisała

„Kiedy zobaczyłam wyciskarkę H-AA Alpha w sklepie internetowym to wiedziałam, że muszą ją mieć. Mój mąż ciągle powtarzał, że na zdjęciu wszystko wygląda pięknie, ale gdy otworzyliśmy karton to sam przyznał, że wygląda nawet lepiej na żywo. Oczywiście wyciskarka Hurom nie tylko wygląda, ale przede wszystkim robi pyszne soki.”

Pan Robert z Piły napisał

„Od roku jestem wegetarianinem i wyciskarka bardzo mi w tym pomaga. Czasami nawet trzy razy dziennie piję soki przez nią wyciśnięte. Robię swoje domowe tofu, które jest bardzo smaczne i rzeczywiście zdrowe. Z racji tego, że urządzenie jest w stanie wycisnąć sok ze wszystkiego to z łatwością dostarczam organizmowi wszystkie witaminy. Dzięki niej czuję się zdrowszy, to były najlepiej wydane pieniądze w życiu.”

Jak widać opinie użytkowników wyciskarki są niezwykle pozytywne. Chwali się zarówno technikę jak i walory estetyczne urządzenia. Każdy z nich podkreśla jak ważną rolę odgrywa wyciskarka w ich życiu oraz jak pozytywnie wpływa na ich zdrowie.

Jakie zalety posiada wyciskarka Hurom?

 • Wyciskarka Hurom na blacie kuchennymBardzo cicha praca, można jej używać bez względu na porę dnia
 • Wyciśnięty sok nie traci witamin oraz enzymów podczas wyciskania
 • Silnik o mocy aż 150W, który jest w stanie pracować nawet 30 minut bez przerwy
 • 10 lat gwarancji
 • Wykonana jest z materiałów nie zawierających Bisfenolu A (BPA Free)
 • Oprócz soku można przygotować w wyciskarce lody, smoothie czy tofu
 • Dzięki zastosowaniu manetki oraz dwóch rodzajów sit można regulować gęstość wytwarzanego soku
 • Możliwość płukania urządzenia podczas pracy poprzez wlanie wody do misy
 • Czujnik bezpieczeństwa nie dopuści do włączenia wyciskarki jeśli wszystkie elementy nie są prawidłowo umocowane, zapobiega to uszkodzeniu urządzenia
 • Ergonomiczny kształt, który zajmuje niewiele miejsca na blacie kuchennym
 • Szeroki wybór kolorów
 • Estetyczny design

Wyciskarka Hurom to dla wielu początek zdrowej drogi. Dzięki temu urządzeniu nie będziesz skazany na picie sztucznych soków ze sklepowej półki. Świeżo wyciśnięte owoce i warzywa zawierają błonnik pokarmowy oraz witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każdy z domowników skorzysta na tym zakupie. Dzieci, które tak bardzo lubią wszelkiego rodzaju soczki najbardziej są narażone na zawarty w nim cukier. Dzięki wyciskaniu własnego soku w łatwy sposób można wprowadzić zdrowe nawyki wśród swoich pociech. Wyciskarka to inwestycja, a nie wydatek.